Nástenné hodiny a dekorácie na stenu | Sila Pyramídy

Prázdny košík

Ako byť zdravý ? Zdravá duša je zdravé telo.

Desatoro o tom, ako byť duševne zdravý! 

 Vykročme z hmly do žiarivého dňa. 3 fotky vo fotogalérii

Desatoro o tom, ako byť duševne zdravý!

Read more

Novodobý stavitel pyramid.

Novodobý stavitel pyramid

Arvind Balaraman

obrázok so súhlasom Arvind Balaraman / FreeDigitalPhotos.net

Během posledních 16 let v Rusku, ale i v jiných státech rostou pyramidy jako houby po radioaktivním dešti. Na svědomí to má především Alexander Golod, milionář a ředitel bezpečnostní agentury v Moskvě. Během pár let vystaví nejméně 17 pyramid na osmi různých místech po celém Rusku a několik ještě na Ukrajině a v dalších státech. Mezi těmito místy je například předměstí Moskvy, Astrachaň, Soci, ukrajinské Záporožie, Voroněž, Belgorod, Tverský region, Krasnodar, Togliati, či francouzská Nice.

Experimenty nesou zázraky

Read more

Montáž 3D nástenných hodín

Inštalácia nástenných hodín.

 

 

Read more

Mýtus o ónyxe, prináša šťastie, lásku a pohodu

 Staroveký mýtus rozpráva o onyxu, že vznikol z ruky nechta Venušinho, ktorý jej svojím šípom odstrelil Amor,a ktorý  spadol z nebies do rieky Gangy. Preto býva onyx označovaný za kameň prinášajúci šťastie, zvlášť v láske. Ešte v  stredoveku sa verilo, že onyx je účinným afrodiziakom. Nosenie na krku alebo v ruke podporuje dobré zdravie a  šťastie, a vyháňa prízraky a smútok. 

Read more

Nové trendy 3D nástenných hodín

http://www.rtvs.sk/televizia/archiv/7750/64587

 TV- nové trendy hodín.

  • Dnešné trendy veľké 3D nástenné hodiny v Dámskom Klube. Sníval som ako sa prezentovať v televízii bez finančných prostriedkov. Je to veľmi jednoduché, stačí trošku kreativity a mať sen. Sen sa stáva realitou vtedy, keď správne smerujete svoju víziu a energiu. Mám na to taký krátky slogan: Kam mieri Vaša pozornosť, tam smeruje Vaša energia a tam sa dostaví výsledok.   Toto  moto je tak inšpiračné a silné, že sa Vám začnú v živote plniť sny a zhmotnia sa Vám v realitu.

Read more

Ďalšie články...

Nachádzate sa tu: Home Blog