Nástenné hodiny a dekorácie na stenu | Sila Pyramídy

Prázdny košík

Je ráno vstávaj.

Veľké 3D Nástenné hodiny. Model, farba: 12S003 tmavo modrá jasná S-RAL5002
Nástenné hodiny na stenu, Wall clock, Zagar, Spiegel, Hodiny samolepky na zeď a stenuNástenné hodiny na stenu, Wall clock, Zagar, Spiegel, Hodiny samolepky na zeď a stenu

Základná cena88,00 €
Základná cena s DPH
Predajná cena43,90 €
Zľava-44,10 €
Popis

Elegantné nalepovacie hodiny na stenu sú vybavené kvalitným strojčekom na akumulátorovú batériu AA 1,5, ktorý sa vyznačuje perfektným tichým chodom. Púzdro /obal /strojčeka a ručičky hodín sú vyrobené z tvrdej leštenej ocele, ktoré sa jednoducho upevní na stenu. Inštalácia nástenných hodín je veľmi jednoduchá, montáž zvládne každá žena domácnosti. Zvyšok komponentov v podobe číslice stačí nalepiť na stenu, pretože sú vybavené z vnútornej strany samolepiacim povrchom. Tento model sa hodí do obývacej izby, kuchyne či kancelárie, ale aj do iných priestorov, ktoré originálne oživia váš priestor. 3D hodiny dodá šťavu vášmu priestoru. Rozmery nálepky: 1000 x 1000 mm možnosť zväčšovať až 1300 x 1300 mm. Rozmery hodinového strojčeka: 120 x 120 mm Dĺžka ručičiek: 30 - 40 cm. Na našom trhu sa jedná o bohatú prekrásnu novinku, ktorá je však už v zahraničí obľúbená vďaka jednoduchosti aplikácie, unikátnemu dizajnu a bezproblémovému odstránenie, po ktorom na stene nezostanú žiadne následky. A už nikdy nezmeškáte. Nástenné hodiny obohatí Váš priestor.

* Moderné 3D hodiny. Nástenné hodiny, ktoré oživia Váš priestor ....
* Materiál: Akryl, Pena
* Farba: Bezfarebné Farebné
* Strojček hodín: Quartz
* Predpísané batérie: napájanie 1x batéria AA
* Počet batérií: 1 x, Batérie nie je súčasťou balenia
* Rozmery nálepky maximálne: 1300 x 1300 mm
* Hrúbka: od 0,6 do 9 mm
* Povrchová úprava: Zrkadlo, Akryl, Fólie, Farba
* Farba obrázku môže skresľovať skutočnosť nástenných hodín odtieni
* Zákazková výroba

Video nástěnné hodiny:
 
Možnosť výberu farieb podľa RAL vzorky . Za každú zmenu farby  podľa vášho výberu účtujeme príplatok 5,- € .Zmena sa netýka ručičiek a strojčeka.
Za ručičky a strojček účtujeme 4,- €.  Výroba trvá 7 kalendárnych dní od objednania. Do objednávky treba napísať poznámku. Podrobný popis čo požadujete zmeniť.
Objednávku nie je možné zrušiť. Zákazková kusová výroba. Vzor: Prosím o zmenu farby číslic model farby RAL1007  a strojček a ručičky ponechať v pôvodnom stave, alebo ....
 
Vzorkovník FARIEB RAL Motip .

Inštalácia nástenných hodín:

http://www.silapyramidy.eu/pl/blog/119-instalacia-nastennych-hodiny-velke-nalepovacie-hodiny-ako-obraz

 

Nachádzate sa tu: Home Hodiny Je ráno vstávaj.