Nástenné hodiny a dekorácie na stenu | Sila Pyramídy

Prázdny košík

Malachit gorálky voľné FI 12 MM guľôčky

Malachit kameň sily a energie . Model: G0000064 Cena je za jeden kus guľičky.
Malachit prírodný minerálny kameň, Natural mineral malachite stoneMalachit prírodný minerálny kameň, Natural mineral malachite stone

Základná cena0,60 €
Základná cena s DPH
Predajná cena0,32 €
Zľava-0,28 €
Energia-malachit-zielono-mineralna-kamienna-ran-szlachetnych kamieni
malachit-zeleny-mineralny-kamen-drahokam-stone
-1malachit-leopardi-koralky-malachit-Loose-Beads
Popis

Malachit rekonštruovaný je mimoriadne všestranný liečivý kameň. Zvlášť užitočný je pri potláčaní kŕčov žien (vrátane menštruačných) neprijatia sám seba. Uľahčuje pôrody – niekedy sa mu hovorí kameň pôrodnej baby. Skvele rezonuje so ženskými pohlavnými orgánmi a lieči pohlavnú nerovnováhu, sexualitu, lieči astmu, artritídu, epilepsiu, zlomeniny, opuchy kĺbov, patologické výrastky, nevoľnosť pri cestovaní, závraty, žalúdok, nádory, zrakový nerv, podžalúdkovú žľazu, slezinu a  žľazu štítnu . Zjednocuje sa s DNA a bunkovú štruktúru. Zlepšuje činnosť imunitného systému. Ochranný imunitný reflex . Podporuje odbúravanie jedovatých látok v pečeni, znižuje okyslenie . Keď sa nosí okolo pásu a krku , lieči cukrovku.

Malachit s chryzokolom:

Môže sa ako čistý kryštalický drahokam prejavovať vysoko liečivými vibráciami. Kombinácia týchto dvoch kameňov symbolizuje celistvosť a pokoj. Keď sa položí na oblasť, ktorá je zdrojom nestability, jemne navodí rovnováhu. Ak položíme jeden z kameňov na tretie oko a druhý na solar plexus, dostanú sa do rovnováhy myseľ, telo a city .

Umiestnenie/ Nosenie:

Noste na ľavej strane tela, alebo položte ne čele tretie oko. Tiež sa dá umiestniť na miesto, ktoré má vyliečiť. Ak ho položíte na solar plexus, bude pohlcovať negatívne energie, emócie. Malachit môže vyvolať slabšie búšenie srdca a väčšie životné aktivity. V takom prípade ho  odstráňte a nahraďte Ruženinom .

Farba: zelený

Vzhľad: sústredené svetlé a tmavé prúžky

Znameniam zverokruhu:  Býk,  Škorpión

Nachádzate sa tu: Home Polodrahokamy Malachit gorálky voľné FI 12 MM guľôčky