Nástenné hodiny a dekorácie na stenu | Sila Pyramídy

Prázdny košík

Liečivá sila pyramidy

Pyramídy patria k jedným z najpozoruhodnejších a zároveň najtajomnejších historických stavieb. Čoraz viac ľudí je presvedčených, že ich tvar je nielen jedinečný, ale aj liečivý. Počuli ste už o energii, ktorú môžete načerpať z pyramidy ? Viete jako to funguje ? Kto nevyskúša nedozvie sa … 

(NE)obyčajná pyramida:

Pyramidálna terapia patrí k alternatívnym liečebným metódam. Najčastejšie sa s ňou stretnete v kúpeľoch, salónoch krásy či wellness centrách a prvý kontakt sa spravidla nezaobíde bez zdravej skepsy.
 
Veríme predsa tomu, čo vidíme. A ak pred sebou vidíme obyčajnú konštrukciu drevených hranolov, sotva dokážeme prijať myšlienku, že jej postavenie nám pomôže utužiť telo i ducha. Napohľad jednoduchý skelet je v skutočnosti precízne vybudovanou relaxačnou pyramídou.
 
Ľudia, ktorí sa o energiu pyramíd zaujímajú hlbšie, dobre vedia, že jej zostavenie nie je náhodné a má veľmi striktné pravidlá, čo sa týka rozmerov, ako aj smerovania do svetových strán. Ten, kto ich nepozná a prvý raz skúša zostrojiť pyramídu podľa návodu v knihe, zvyčajne skončí s peknou, ale neefektívnou dekoráciou.
 

Záhadný efekt:

V čom presne spočíva princíp pyramídového efektu? Odborníci sa domnievajú, že pyramída funguje podobne ako akumulátor. Sústreďuje energiu a vo vnútri vytvára silové polia, ktoré pôsobia na ľudí, ale napríklad aj na predmety vo vnútri pyramídy.
Prvý pobyt v relaxačnej pyramíde slúži na oboznámenie sa s jej priestormi. Už po úvodných 15 minútach začína organizmus reagovať. Mierne sa rozšíria cievy a zlepšuje sa prekrvenie tela, zároveň sa príjemne „čistia“ myšlienky, odbúrava nahromadený stres a únava. Zjednodušene povedané, pod pyramídu sa chodia dobíjať baterky.
 

Prevencia aj liek:

Pobyt v pyramíde sa odporúča nielen ako prevencia pre zdravých ľudí, ale aj jako, podporný liek pri celej škále somatických i psychických ťažkostí. Pomáha pri liečbe neuróz a depresií, migrénach, reume, problémoch s krvným tlakom, reguluje látkovú výmenu a uľavuje od tráviacich problémov.
Uľahčuje zdĺhavú rekonvalescenciu po úrazoch a operáciách, pôsobí mierne analgeticky, zlepšuje pohybové ústrojenstvo. Aj študentom príde vhod, pretože zlepšuje pamäť a u pánov údajne zvyšuje sexuálnu potenciu.
 
Toto všetko je iba zlomok terapeutických účinkov, aké sa pripisujú pyramíde. Pobyt v nej upokojuje, harmonizuje, povzbudzuje a lieči. Sú také aj vaše skúsenosti ? Vyskúšali ste liečivú silu pyramídy na vlastnej koži alebo by ste ju chceli vyskúšať?
 
Stavba pyramidy:
Od 1.5.2015 budeme moct realizovať stavby pyamíd priamo u Vás až do velkosti /výšky/ 5 metrov .
 
Kontakt : 0915 371630

 

Výsledok 1 - 1 z 1

Pyramídy

Moderné hodiny 124

Hodiny na stenu čierny motýľ . Model : IA-124-B

Základná cena39,00 €
Základná cena s DPH
Predajná cena12,55 €
Zľava-26,45 €
Nachádzate sa tu: Home Pyramidy